Mobil Sohbet

admin     01-03-19     Mobil Sohbet          133 Defa Okundu

Mobil Sohbet

Bilgisayar ve akıllı telefonlarla cep sohbet ile bağlanabileceginiz mobil sohbet seçenekleri ücretsizdir. Türkiye’nin her yerinden mobilchat imkanları değerlendirilebilir. Bunun dışında yurt dışı bağlantı servisleri de mevcuttur.

Mobil Chat Kuralları ve Seviyeli Sohbet İmkanı

Söz konusu mobil sohbet platformlarında uyulması gereken kriterler mevcuttur. Bu kurallardan herhangi birini ihlal eden kullanıcılar mobil sohbet adminleri tarafından ikaz edilmektedir. İhlaller tekrar edildiği takdirde kullanıcılar siteden uzaklaştırılıyor.

Seviyeli sohbet imkanı sunan bu uygulamalarda küfür ve hakaret içerikli mesajlar atmak kesinlikle yasaktır. Bunun dışında cinsel içerikli ve karşı tarafı rencide edici söylemler de kesin bir dille yasaklanmıştır.

Herhangi bir partinin ya da sitenin tanıtımını yapmak için de bu platformlar kullanılamaz. Tamamen seviyeli sohbetlerin gerçekleştirildiği mobil chat ortamı her yaştan ve coğrafyadan insanların bir araya geldiği sanal bir platformdur.

Diğer kurallar arasında belge ve şifre paylaşımının yasak olması geliyor. Dil, din ve ırk ayrımı yapan paylaşımlar ve düşmanlığı tetikleyen sözler de bu özel platformlarda sarf edilemez. Bu kurallara uyanlar sohbet imkanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilir.

İslami Sohbet Olanakları

Sitelerin ana sayfasında İslami sohbet olanakları da yer almaktadır. Bu alana katılım göstermek için bir nick seçilmelidir. Aynı zamanda site şifre de talep ediyor. Güvenlik gereği şifrenin başka biriyle paylaşılmaması öneriliyor. Herhangi bir üyelik gerektirmemesi de hızlı girişler için son derece avantajlı görülüyor. İstenildiği takdirde nick kayıt altına alınarak mobil sohbet sayfalarına hep aynı isimle girilebilir.

Radyo Dinleme Seçenekleri

Bir yandan chat yaparken bir yandan müzik dinlemek de mümkündür. Link üzerinden radyo yayınlarına direkt olarak katılım sağlanabilir. Birçok farklı türde müziklerin yayınlandığı radyo kanalları tek bir tık ile seçilmektedir.

Pop ağırlıklı radyo dışında sadece rock veya arabesk yayını yapan kanallar da mevcuttur. İslami sohbet odalarına dua ve ilahiler ile eşlik etmek isteyenler için özel seçenekler sunuluyor. Akıllı cihazlar üzerinden bağlantı gerçekleştirmek isteyenlere özel hizmetler de arz ediliyor.

Yolculuk esnasında, iş yerinde ve molada ve istenilen her alanda bu özellikler kullanılabilir. İnternetin olduğu her alanda koyu sohbetlere ve en yeni müziklere aynı anda erişim sağlanabilir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?