Mirc script indir

admin     03-03-19     Mirc Sohbet     ,      137 Defa Okundu

Mirc sohbet proğramı mirc script indirme ve kurulum.

Bu konuda mirc script propramına yabancı olan veya daha önce kullanmayan kullanıcılara yardım amaçlı bir konu hazırladık. 

Mirc script nedir? 

Mirc script; irc tabanlı sunuculara hızlı ve güvenli bağlantı kurabilen, masaüstü veya lap top kullanıcıları için ideal bir uzak bağlantı aracıdır. 

Bu bağlantı araçlarına binlerce özellik eklenebilir, isteğe özel editlenebilir. Remote ve aliases olarak hazır addonlar veya kodlar kullanarak çok zengin bir kullanım olanağı sunacak hale dönüşebilirler. 

Mirc script kurulum;

Hata alırsanız okumaya devam edin. Çözüm yazıda olacaktır.

Net sohbet mirc script’in gerekli taramaları yapılmıştır. herhangi bir virüs bulaştırmaz. Güvenle kullanabilirsiniz.

Netsohbet mirc script proğramını buradan indirerek kuruluma başlayabilirsiniz. Aşağıdaki gibi masa üstüne indirdiğiniz mirc.rar paketini tıklayarak açalım. Masa üstüne indirdiğiniz paket açılmıyorsa veya şekildeki gibi bir çanta içinde görünmüyorsa Winrar proğramını bilgisayarınıza indirmeniz yeterli. rar paketini otomatik olarak açılır hale getirecektir. Sonra mirc.rar paketini açabilirsiniz.

Mirc rar paketi

 

Paket içerisinde bulunan mirc. exe yazısına çift tıklayarak kuruluma başlayalım. Mir script yükleme proğramına hoşgeldiniz ekranında ileri sekmesini tıklayarak devam edelim

Mirc script kurulum başlangıç

Bu aşamadan sonra karşımıza gelen ekranları ileri sekmesi ile geçerek devam ediyoruz burada Mircin kurulacağı klasörü gösteriyor.

Scripti kolayca kurduk ve çalışabilir hale geldi. Başla sekmesini seçiyoruz ve sürekli devam ediyoruz.

Yükleme tamamlandı.

Yükleme ekranından artık Çıkış diyebiliriz

Mirc script açıldığında artık sohbete bağlanma menüsü görünecektir. Nick yazıp girebiliriz. Herhangi bir bağlantı kesilmesi durumunda yedek nick yerine yazdığınız rumuz  ile bağlanınca askıda kalan nick yerine başka nice ile girecektir.

herhabgi bir sunucuya girmek icin  asagidaki resmin en altindaki server giris adreslerini yazmamiz yeterli

 

Kurulumda herhangi bir sorun yaşarsanız bildirmeniz halinde yardım edilecektir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?