İsvicre Sohbet

admin     10-03-19     Sohbet Odaları          131 Defa Okundu

İsviçre gurbetçisi arkadaşlarımızın talebi üzerine, Sitemiz bünyesinde aktif olan yeni bir sohbet odası olan Kanal #schweiz katılımlarınızı bekliyor. Bern’den Zürich’e, Luganodan, Sion’a  – Schaffhausen’den Luzern’e her kanton’dan arkadaşlarımızı bekliyoruz. 

Isvicre Luzern , Tarihi Köprü

Eski bluewin sohbet odalarında birlikte sohbet ettiğimiz bir çok arkadaşımız şimdi İsviçre’ye özel bir sohbet sitesi olmadığı için biraz yakınma içerisindeler. Bu durumda arkadaşlarımızı kırmadık ve onlara özel bir oda hizmete açtık.

Bizleri Basel’den takip eden bizimle uzun zamandır birlikte olan Esra hanım’ın ricası üzerine İsvicre sohbet odasının kanal konuşma dilini Türkçe ve Almanca olarak belirledik. Her türlü Kanal içi yönetim ve idaresini kendisine devrettik. Umarız herşey istediği gibi olur.

İsviçre’nin birçok kantonunda yaşayan gurbetçilerimiz için açılan isvicre chat odası kuralları, diğer kanal yönetim şekli ve kuralları ile aynıdır.
İsviçre odasına dileyen herkes girebilir. Bu oda aynı zamanda, İsviçre’deki arkadaşlarımızın dünyanın her yerinden katılan kullanıcılar ile iletişimini sağlayacak türden bir giriş kabul ediyor.
Çoğunluğun Zürich kantonundan giriş aldığı İsviçre odası çok seviyeli sohbetlere de sahne oluyor. Farklı kültürde yetişen insanların birlikte aynı ortamda sohbet dengesini koruması çok önemli.

Her ne kadar eski popülaritesini kayıp etmiş olsa’da yazılı sohbet sisteminin değeri bir başkadır. İsviçre bluewin sohbet kullanıcıları yeniden birbirleri ile karşılaşma, ve sohbetlerden büyük keyif aldılar. Uzun seneler önce Bir Arada sohbet ettiğimiz yüzlerce sohbetsever arkadaşlarımız umarız bizi bulabilir ve eski günleri yad etmemizde ortama ortak anılar katarlar.

Yoğun iş hayatından arta kalan zamanlarında, bizimle güzel vakitler geçirebilirsiniz.
İsviçre’nin soğuk mevsimlerinde iç ısıtan sohbetlere iştirak eden arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?