Bergen Elimde Duran fotorafın Sözleri

admin     12-04-19     Genel     , ,      93 Defa Okundu

Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri

– birazdaha eskiye gitmek istedik bugün ve sizlere bergen elimde duran fotorafın sözleri ni paylaşmak istedim.

Bergen Acıların kadını ALLAH Rahmet eylesin Mekanın cennet olsun inşallah bizler ve
bizden sonra gelicek nesiller için şarkılarını herdaim paylaşmak istiyoruz Seni unutturmak istemiyoruz bergen ablamız Sesinle yüreğinle ve güzelliginle herzaman gönlümüzde başsultan olarak kalıcaksın bundan hiç şüphen olmasın ruhun şad olsun Bergen evet arkadaşlar bugün eski birazdaha eskiye ineyim dedim vede bu parçayı yazmak istedim.

Bergen Elimde Duran Fotorafın


Yaşamayı senle anladım Sende ögrendim ben sevmeyi inan aşk nedir bilmiyordum Sende tanıdım bu duyguyu
Elimde duran fotorafın baktım inan tanıyamadım bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlıyamadın. Elimde duran fotorafın baktım inan tanıyamadım bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlıyamadın!. Sevgi gibi kutsal kelime yanlız senle düştü dilime ölmek yetmez senin uğruna sense hala anlıyamadın! sevgi gibi kutsal kelime.. yanlız senle düşdü dilime Ölmek yetmez senin ugruna sense hala anLıyamadın.. Elimde duran fotorafın baktım inan tanıyamadım Bu şarkıyı ben Sana yazdım Sense haLa Anlıyamadın..

Hissetmeyi Sende yaşadım Sende tattım bu duyguyu Söylemekten hep korkuyordum şimdi dinle bütün aşkımı Şimdi beni Anlıyormusun bu şarkımı dinliyormusun inan seni çok seviyorum sende beni seviyormusun? Şimdi beni anlıyormusun Bu şarkımı dinliyormusun inan seni çok seviyorum Sende beni seviyormusun? Sevgi gibi kutsal kelime yanlız senle düştü dilime ölmek yetmez senin uğruna sense hala anlıyamadın!

Şimdi beni anlıyormusun?
Bu şarkımı Dinliyormusun?
inan banaa seni çok seviyorumm
Sende beni Seviyormusun
Seviyormusun Seviyormusun?

NetSobet

Sizler için bunları hep her daim yayınlıcaktır amacımız burada Kaliteli sohbet Etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz yapmaya devam edicegiz Mobil sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz sizleride burada görmekten mutluluk Duyarız ALLAH’A Emanet olun.

Bergen Elimde Duran fotorafın Sözleri

Bergen Elimde Duran fotorafın Sözleri


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?